Turbo FloodJet do łącznego stosowania nawozów oraz preparatów doglebowych i systemicznych a także do podlewania roślin opryskiwaczem.

dysza opryskiwacza wachlarzowa Turbo FloodJet 

                                                            

wykonanie polimerowe

wykonanie z szlachetnej stali + kodowanie koloramiTurbo FloodJet zawiera wyjątkowe i całkowicie nowe wykonanie kanałów dyszy zwiększające rozmiar kropli  równomierność opryskiwania przy bardzo szerokim kącie strumienia - charakteryzuje się:

  • Doskonale równomiernym pokryciem powierzchni wzdłuż belki polowej.
  • Konstrukcja z kryzą wstępną zapewnia wytworzenie większych kropli i ogranicza do minimum znoszenie.
  • Konstrukcja z dużym, okrągłym otworem kryzy zmniejsza ryzyko zatykania i znacznie wydłuża okres eksploatacji dzięki temu, że nie występują ostre, ścierające się krawędzie. 
  • Wykonanie ze stali nierdzewnej lub polimeru z paskiem kodowania kolorami VisiFlo® ułatwia identyfikację rozmiaru.
  • Automatyczne dopasowanie rozpylacza z kołpakiem i uszczelką CP25600-*-NYR Quick TeeJet®. 
Typowe zastosowanie: doskonałe do płynnego nawożenia i herbicydów doglebowych lub w późniejszym okresie preparatów systemicznych.  Doskonałe także do rozlewania cieczy z preparatów do rewitalizacji i pielęgnacji gleby w postaci ciężkich zawiesin.

Profilowany rowek ułatwia prawidłowe ustawienie dyszy w opryskiwaczach z innym systemem mocowania niż TeeJet. Może być z powodzeniem stosowana w rozstawie 50 cm, 75 oraz 100 cm pomiędzy dyszami. Minimalna wysokość opryskiwania powinna zapewnić nakładanie się sąsiednich strumieni w minimum 30% procentach.
Ułożenie dyszy jest zależne od możliwości konstrukcyjnych belki. 
  

Poniżej tabela z przelicznikiem w zależności ciężaru RSM umożliwiająca korzystanie z tabel wydajności dysz wachlarzowych FloodJet dla wody przy rozstawie dysz co 1 metr na belce opryskiwacza.

Krótki filmik obrazujący obraz strumienia z dyszy Turbo FloodJet TF-VS2 opryskującej z góry/ w płaszczyźnie pionowej przy ciśnieniu ok. 3 bary

Krótka prezentacja (język angielski ) bardzo popularnych w USA dysz Turbo FloodJet 

Prezentacja dyszy Turbo FloodJet do rozlewania RSM , zawiesin nawozowych i innych cieczyComments